Téli hónapokra tökéletesTermékmintaként kaptam belőle, pont a téli hónapok előtt. Mivel seborrheára hajlamos a bőröm, így a hideg évszakokban extrém száraz tud lenni, a minta után azonnal meg is rendeltem a krémet.Több információ
Legtökéletesebb hidratálóSokáig kerestem a száraz és kényes bőrömre a megfelelő hidratálót, de 6 év több különböző próbálkozás után jelentem, hogy megvan! Egy átlagos napomon sajnos nem fogyasztok kellő mennyiségű vTöbb információ
BudapestMost már minden este használom az arcápolási krémemben, nagyon jó nyugtató gél, szeretem. Emellett tonikot és szérumot is használok, és látom az eredményt.
10/10Könnyű az állaga, gyorsan beszívódik. Először féltem hogy nem lesz elég a száraz bőrömnek, de pozitív csalódás. Kezdő krémnek a tökéletes választás.
Szuper krém!Rendkívül elégedett voltam vele, a krém kellemes állagú, gyorsan beszívódik a bőrbe, és nem hagy zsíros filmet. A bőröm vegyes (zsíros a T-zónában és száraz az arccsonton), a bőröm pedig reaTöbb információ
Round lab hidratálóSzuper hidratáló, ami könnyű állaga miatt nálam top lett. Nem nehezíti el a bőrömet, gyorsan beszívódik és finom, selymes érzetet hagy maga után.
Az én értett bőrömnek és tini lànyomnál is nTöbb információ