Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.








Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 18
Ez az első krémem ettől a márkától, és kellemesen meglepett. Finom kék színe és érdekes textúrája van, apró kék kapszulákkal, amelyek felvitel közben elolvadnak. A készlet tartalmaz egy kis spatulát is, ami nagyon praktikus és higiénikus. Nagyon jól hidratálja a bőrt, használat után az arc frissebbnek és ápoltabbnak tűnik. Számomra ez egy igazán klassz választás a mindennapokra 🩵
Most vettem először, és nagyon elégedett vagyok. A krém mennyisége elég nagy, sokáig kitart. Az állaga könnyű, de nagyon jól hidratál, és nem hagy maga után "ragadós" érzetet. Zsíros a bőröm, így ideális választás számomra tavaszra és nyárra. Könnyű, kellemes illata van. Ráadásul van egy praktikus applikátora "spatula" formájában, ami lehetővé teszi, hogy a krém tiszta és friss maradjon.
A krém nem rossz, de igazából nem is érzékeny bőrre való, felvitel után kipirosodik az arcom, a hidratálása jó, a bőr nagyon fényes, és sajnos a bőrhibák kiemelkednek, de napközben a bőr még délután is jól hidratált, ha a bőrtípusom nem szokik hozzá a krémhez, akkor abbahagyom a használatát, és a testemre kenem. Nem fogom újra megvenni.
Imádom! Érzékeny a bőröm, hibás a bőröm, és a T-zónámban hajlamos vagyok a zsírosodásra. Ez a krém gyönyörűen nyugtatja a bőröm, csökkenti az irritációt, nem hagy zsíros réteget az arcomon, és gyorsan beszívódik. Tökéletes nyárra és tavaszra; télen az igényes bőrnek lehet, hogy nem elegendő. Ezt a készletet használom, és a BHL-em gyönyörűen helyreállt, a sminkem pedig fantasztikusan néz ki. Ez az első üvegem, és már tudom, hogy ez a krém sokáig velem lesz.
Szuper hidratáló, ami könnyű állaga miatt nálam top lett. Nem nehezíti el a bőrömet, gyorsan beszívódik és finom, selymes érzetet hagy maga után. Az én értett bőrömnek és tini lànyomnál is nagyszerűen működik. Biztosan újraveszem!
Könnyű állagú, másodpercek alatt beszívódik anélkül, hogy elnehezített vagy ragacsos érzetet hagyna maga után. Jól hidratálja a bőrt.
Az én bőrömnek tökéletes. Télen nagyon száraz a bőröm, és ez a krém a Roundlab szójababos tonikkal együtt nagyon simává és hidratálttá tette a bőröm.
A bőröm hajlamos az eltömődésre szó szerint mindentől, és ez egyike azon kevés termékeknek, amelyek nagyon jól hidratálnak anélkül, hogy eltömődnének (gyakran pattanások vagy mitesszerek jelennek meg rajtam az eltömődés miatt, pedig rendesen tisztítom az arcomat). Elhasználtam az egész üveget, és biztosíthatlak, hogy nem ez lesz az utolsó. Nagyon ajánlom.
Ez a krém az első helyen áll a listámon. Nem számít, milyen a bőrtípusod, a krém működik. Nem tömíti el a pórusokat, csillapítja a bőrpírt és az érzékenységet, nyugtatja a bőrt a gyulladásos folyamatok után. A krém egyszerűen tökéletes. Még a dehidratáltsági ráncokat és a finom vonalakat is csökkenti. Egyszerűen tökéletes.
Vélemények alapján vettem meg ezt a krémet, és nem bántam meg. Illatmentes, könnyű krém, ami illik az érzékeny, kombinált, kipirosodásra hajlamos bőrömhöz. Nappalikrémként használom a Round Lab SPF-fel együtt, és nem ég le a bőröm, a krém nem tömíti el a pórusokat, és könnyen beszívódik. A csomagolás kicsinek tűnik, de már három hónapja használom naponta egyszer, és még mindig bőven van belőle, lásd a fotókat. A nyakamra és a dekoltázsomra is felkenem, szóval sokat használok belőle. Az állagának köszönhetően nemcsak könnyű és könnyen felszívódik, de sokáig is tart. A csomagoláshoz applikátor is tartozik, de azt már elvesztettem utazás közben.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.