Gazdagabb állagú, mégis könnyed krém,az eddig látott legaranyosabb csomagolásbanA hidegebb hónapokra javaslom. Gazdagabb állagú, mégis könnyed. Az illata áfonyajoghurtra emlékeztet. A csomagolás pedig rendkívül bájos!
A legszuperebb krém!Az idei évem legnagyobb felfedezettje ez a krém! Valami elképesztően jó. A teljes termékcsaládot használom és csodát tesz a 40-es, fakó, perimenopauzás arcbőrömmel. Teljesen feltölt, kisimítTöbb információ
Gazdagabb állagú, mégis könnyed krém,az eddig látott legaranyosabb csomagolásbanA hidegebb hónapokra javaslom. Gazdagabb állagú, mégis könnyed. Az illata áfonyajoghurtra emlékeztet. A csomagolás pedig rendkívül bájos!
A legszuperebb krém!Az idei évem legnagyobb felfedezettje ez a krém! Valami elképesztően jó. A teljes termékcsaládot használom és csodát tesz a 40-es, fakó, perimenopauzás arcbőrömmel. Teljesen feltölt, kisimítTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket