Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.




Klassz fotóid és videóid








Vélemények – 5
A krém hígabb állagú és könnyen felvihető. A bőr puha tapintású a felvitel után. Nincs erős illata. Elégedett vagyok a termékkel.
A krém könnyű, illatanyagmentes. Könnyen kenhető, és a bőrt könnyűvé és hidratálttá teszi. Jelenleg télen használom nappali krémként. Száradás után nem ragad, ami nagyszerű, mert ez volt az egyik dolog, ami zavart a csiganyálka krémeknél. További előny a nagy kiszerelés jó áron. Nagyon szeretem a Seoul 1988 márkát. Szóval, ha már vannak olyan termékeid ettől a márkától, amelyek megfelelnek neked, nem haboznék kipróbálni ezt a krémet.
Ezt a könnyű krémet azért vettem, mert zsíros a bőröm, de télen nem vált be, mert még a zsíros bőrömmel is túl könnyű, csak az első 10 percben hidratál, aztán feszesíti a bőrt, és újra akarok valamit felvinni, ezt inkább nyárra hagyom, szerintem akkor tökéletes lesz)
Úgy döntöttem, kipróbálom az adapalén elfedésére szolgáló krémet, és elvileg nem is rossz erre. De őszi-téli időszakra mégis valami sűrűbbre van szükségem. Tényleg gyorsan beszívódik és hidratál. A krém gél állagú és kicsit folyékony. Talán jobban elfedi majd a savakat még a hideg évszakban is. Talán tavasszal vagy nyáron megismétlem.
Száraz bőröm van, és retinolt használok – hajlamos kiszáradni, ezért elég változatos a bőrápolási rutinom – szérumok, esszenciák és maszkok. Ezért szerettem volna egy olyan krémet, ami mélyen hidratál, de könnyű és vizes is – és ez pontosan az! Lehet, hogy túl könnyű a téli száraz bőrre, de a jelenlegi bőrápolási rutinomhoz egy könnyű, nedves, hidratáló krém tökéletes! Nem túl zsíros és ül a bőrön; olyan, mint egy gyorsan felszívódó ital a bőrnek. A tubus plusz pont, mivel a krém nem tűnik különösebben tartósnak (a híg állaga miatt). Összességében plusz pont, mert szépen hidratálja az arcomat :) Ajánlom!
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.