Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.



Klassz fotóid és videóid




Vélemények – 3
Nagyon tetszett a krém☺️ A textúrája könnyű, kényelmes, jól eloszlik a bőrön és gyorsan felszívódik, nem hagy ragacsos érzetet vagy filmréteget. A bőr utána puha és hidratált, az érzés nagyon kellemes. Nem régóta használom, de már most elmondhatom, hogy tetszik a krém, és szeretném továbbra is használni. Kiváló választás a bőr regenerálódásához és kényelméhez.
Miután felkerestem egy kozmetikust, kiderült, hogy sérült a bőrvédő rétegem, ezért körülbelül egy hónapja megvettem ezt a krémet. És úgy tűnik, tényleg segít. A kozmetikus szerint a védőréteg határozottan jobb állapotban van, és már nem tűnik olyan kétségbeejtőnek :) A krémnek kicsit nehezebb az állaga, de még mindig nem ragacsos. Csak zsíros és érzékeny bőrre tudom ajánlani.
Tökéletes!!! Hihetetlen, hogy milyen nyugtató, hidratáló hatású krém! Nem zsíros, könnyű állagú. Reggelre sincs semmi zsíros tapintás a bőrön. Az eddigi legjobb krém!
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.