Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.



Sis, ez a fordítás AI segítségével készült, ezért előfordulhatnak apró pontatlanságok 😌
Vélemények – 1
A krém egy nagyon nagy tégelyben kapható, főleg az arcomon használom, szóval sokáig kitart. Nagyon száraz és elég érzékeny a bőröm, és ez a krém tökéletes nekem reggeli krémnek nyáron, de estére mégis szükségem van valami hidratálóbbra. Azonban nem egy túl könnyű krém, így valószínűleg nem lenne igazán alkalmas zsíros bőrre. Nagyon gyorsan beszívódik rám, és kellemesen bársonyossá teszi a bőröm, de felkenve a krém nem mindig terjed szét azonnal jól, ezért kicsit tovább tart felvinni.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.