SemlegesA mikrotűs szérum után gondoltam ezt is kipróbálom, de ez nem nyerte el annyira a tetszésem, teljesen semleges. Rosszat nem tudnék mondani róla, de nem is látok vàltozást.
Nagyon ajánlom 51 éves vagyok ,1 hete használom és már láttom a javulást a bőrt feszesé kipihenté teszi illetve a arcon lévő barna foltokat bőr hibákat elhalványitja ,a szem alatti karikákat is feltölti ..Több információ
SemlegesA mikrotűs szérum után gondoltam ezt is kipróbálom, de ez nem nyerte el annyira a tetszésem, teljesen semleges. Rosszat nem tudnék mondani róla, de nem is látok vàltozást.
Nagyon ajánlom 51 éves vagyok ,1 hete használom és már láttom a javulást a bőrt feszesé kipihenté teszi illetve a arcon lévő barna foltokat bőr hibákat elhalványitja ,a szem alatti karikákat is feltölti ..Több információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket