Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.





Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 7
A Numbuzin krém csodálatos, könnyű, a bőr puha, minden ajánlást tudok adni.
Nagyon jó krém, még zsíros, pattanásokra hajlamos bőrre is. Már 3 csomagom van 🫠 az egyetlen dolog, amit megváltoztatnék, az a csomagolás.
A krém nagyon könnyű, gélszerű állagú, és nagyon kellemes a bőrön. Egy kis spatulával is rendelkezik, ami megkönnyíti a krém kivételét a dobozból. Gyorsan beszívódik az arcon, jól hidratál, és nem hagyja zsírosnak a bőrt, de nem az a teljesen matt felület, ami miatt az arc száraznak tűnhet. Vegyes bőröm van, és nagyon szeretem, különösen azért, mert még a zsírosabb részeken, például a homlokon és az állon sem okozott komedonokat. Összességében egy igazán masszív krém mindennapi használatra.
A legjobb és kedvenc krémem mind közül! 100%-os ragyogást ad. A bőr rugalmasnak, hidratáltnak és tápláltnak érződik a felvitel után. Ez a krém mindig is része lesz a bőrápolási rutinomnak, de nem hiszem, hogy elég hidratáló lenne száraz, zsíros vagy kombinált bőrre – kötelező darab.
A krém gél állagú és nagyon könnyű a bőrön, nem teszi feleslegesen zsírossá a bőrt, látszik, hogy hidratált, és még miután a krém felszívódott a bőrbe, érzem is, hogy hidratált. Zsíros a bőröm, és más krémek feleslegesen zsírosítják. Észrevettem, hogy kevesebb kiütés és mitesszer van az orromon.
Könnyed hidratáló, eddig elégedett vagyok vele.
Az egyik legjobb krém, amit valaha próbáltam. A férjem is ezt használja. A krém jól hidratál, és az üvege elég sokáig elég.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.