ImádomTesztert kaptam belőle, zsíros, kombinált bőröm van. Az én bőröm imádja, megfelelően hidratál, de nem lesz tőle zsíros. Biztos, h megvedzem a nagy kiszerelést is!
RemekMost használok először retinolt. Három hétig csak heti egy alkalommal használtam, hogy hozzá szokjak. Eddig nagyon bevált, nem volt rá allergiás reakcióm és nem is szárít túlzottan.
A legjobb érzékeny bőrre Tökéletes!!! Hihetetlen, hogy milyen nyugtató, hidratáló hatású krém! Nem zsíros, könnyű állagú. Reggelre sincs semmi zsíros tapintás a bőrön. Az eddigi legjobb krém!
Csodálatos krémBár sűrű, bársonyos textúrája van, mégis szépen beszívódik a bőrbe, nyom nélkül. Kombinált bőrömön nem éreztem különösebb hidratáló hatást, inkább táplálónak mondanám. Egy hónapon keresztül Több információ
KrémMillió egy terméket probáltam már de most megtaláltam az igazit.
Hamar beszívódik nem iritál noncsenek miteszerek tőle és pattanások.
Ha tehetném 10 pontot adnék érte. Reggelre fiatalos üde Több információ
Első retinolom
Nagyon érdekes állagú krém, a ragacsossága ellenére kis idő elteltével nagyon jól beszívódik a bőrömbe. Én 3 naponta használom kb. 2 hete, egyelőre szignifikáns változást nem látok, de összTöbb információ