Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.



Klassz fotóid és videóid







Vélemények – 5
Meglepett a folyékonyabb állag. A krém nem sűrű és nem is szilárd, de jól hidratál. Az illata nagyon kellemetlen. Nekem műanyagszagú. A felvitel után legalább fél órán át érezni lehet ezt a kellemetlen szagot az arcodon…😬
A krém jó, de az illata szörnyű.
Kellemes krém, bár vizesebb állagúra számítottam. Tápláló összetevőkben gazdag. Jobban szeretem a vízbázisú kozmetikumokat, de ezt a terméket érdemes kipróbálni. Smink alá is jól működik, bár a szokásosnál vékonyabb krémréteg felvitelét javaslom.
Meg vagyok elégedve a krémmel. Gyorsabban kopik, de védőréteget érzek a bőrömön.
A krémet az e márka szemkörnyékápoló krémjének kipróbálása után vettem, aminek nagyon örültem. A krém kellemes, testápolóra emlékeztető textúrájú, könnyű, könnyen kenhető, kellemes illatú. Sajnos az érzékeny bőrömnek nem jött be és egy hét után ki kellett hagynom a rutinomból, ami elég nagy kár. Szerintem jó választás száraz bőrre, és kézkrémnek is kiváló lenne, mivel eltávolítja a pelyheket (egy hét használat után el tudta távolítani a száraz foltot a kezemen, ami csodálatos volt és táplált és gyönyörűen puhította a bőrt).
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.