Legjobb hidratálóÉletemben nem volt ilyen könnyen felszívódó hidratálom, ami nem ragad. Nagyon kellemes hűsítő érzést hagy maga után. Biztosan újra veszem, kiváló termék, meglepően sokáig elég.
Sajnos nem jött beEsti rutin zárásának vettem, kifejezetten testesebb krémet kerestem. Szeretem a gazdagabb krémeket éjszakára, nem baj, ha nem szívódik fel egyből. Ez viszont csalódást okozott, megül az arcoTöbb információ
Nagyon jóEz volt talán az első gél krém amit vettem. Nagyon kellemes csalódás volt. A zsíros bőröm nagyon szereti. Hűsít, kellemes érzés, gyorsan beszívódik és nem ragacsos. Nagyon jól együtt működikTöbb információ
Pont jóKönnyed krém, tavasszal és nyáron használom, kombinált bőrömre. Frissít, de nem kelt zsíros hatást. Nagyon kedvelem. Szeles időben megfelelően hidratál.
Szuper hidratáló krém Szeretem a csigás arckrémeket - több márka krémjét próbáltam már-, mert gyönyörűen simítják, feszesítik, hidratálját a bőrt. Ez a krém sem kivétel: egész napos hidratáltságot biztosít és széTöbb információ
Magyarország Nagyon elégedett vagyok vele, nem gondoltam volna hogy ilyen olcsón találok ilyen jó krémet. Könnyű, géles állaga van, és szinte azonnal beszívódik, nem hagy maga után ragacsos fénylő rétegeTöbb információ
Érzékeny bőr + rosaceaNagy kedvencem a márka nyugtató szövetmaszkja, emiatt néztem utána ennek a krémnek, és az összetevők alapján tettem egy próbát. 2,5 hete használom, nagyon szépen hidratál és táplál, gazdag tTöbb információ
AlapkellékAz egyik legjobb dolog, amit tehettem, hogy megrendeltem ezt a krémet. Esténként kenem fel, és mióta használom, sokkal szebb, simább az arcbőröm.
Legjobb hidratálóÉletemben nem volt ilyen könnyen felszívódó hidratálom, ami nem ragad. Nagyon kellemes hűsítő érzést hagy maga után. Biztosan újra veszem, kiváló termék, meglepően sokáig elég.