Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.






Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 23
Nem voltam lenyűgözve a terméktől, nem olyan jó, mint a tonik, ami nagyszerű, és tonizálja is a bőrt. Azonban ezt a krémet csak éjszaka használom, sűrű és nem szívódik fel azonnal, de igaz, hogy reggelre kipihentebbnek érzem a bőröm. Mindkét réteget összekevertem.
Beleszerettem ebbe a krémbe és a Medipeel teljes Kombucha termékcsaládjába. Sok sikertelen próbálkozásom volt már, hogy találjak valamit, ami valóban hidratálja a bőröm anélkül, hogy fellángolásokat okozna (ekcémám van). Ez a termék fantasztikus. Elképesztő, hogyan hidratálja és nyugtatja a feszes, száraz bőrt. A formula egy sűrű krém-gél. Bármilyen arányban keverhető. Ez a termék sokáig elég lesz. Egyszerűen csodálatos. Évek óta először üvegbőrt adott nekem, és hálás vagyok ezért.
A krém fantasztikus. Jól hidratálja, táplálja és felfrissíti a bőrt. Ajánlom!
Száraz bőrűként, retinolt használva, imádom ezt a krémet! Csodálatos, hihetetlenül hidratál, nem tömíti el a pórusokat, és az illata mennyei! Mindkét textúrát keverem (egy kis gél, egy kis krém), hatékony, könnyen kenhető, gyorsan beszívódik, ragyogó hatást hagyva maga után. Nekem is megvan a tonikom ebből a termékcsaládból, és azt hiszem, a szérumot is meg fogom venni, mert teljesen beleszerettem ebbe a termékcsaládba.
Imádom ezt a terméket. Nagyon jól hidratálja a bőrömet és gyorsan felszívódik!
Я повторюю цей крем вже тричі і планую купувати знов. Він підходить мені, заспокоює шкіру та гарно зволожує в сухий період. Крем має дві фази , які змішуються між собою, без запаху чи липкості, приємна текстура, яка гарно поглинається шкірою . Крім того, він має дієвий склад. 🤍
Szeretem a Medi-Peelt, és újra és újra megveszem, ez a krém különösen nagyszerű. Száraz, zsíros a homlokom, a krém abszolút ideális, nyárra és télre egyaránt alkalmas - választhatsz, hogy az átlátszó emulziót vagy a krémet szeretnéd-e, vagy keverheted őket. Általában a kettő kombinációját használom, eleinte felvitel után kicsit ragacsosnak érződik, de gyorsan beszívódik és nagyon kellemes, a bőr kipihentnek tűnik, puha. Általában nappali krémként használom, néha éjszaka - többet használok belőle, és akkor is felszívódik. Ha fontolgatod, ajánlom, hogy próbáld ki.
Zseni volt, aki feltalálta ezt a krémet. Csodálatosan hidratál. Imádom, hogy az összetevőket igényeim szerint kombinálhatom. A krém könnyű és ragyogó hatást hagy maga után. Semmilyen módon nem irritálja a bőrt, és kellemesen puhává varázsolja. Biztosan újra fogom venni ❤️
Nagyon jó termék, nem okoz irritációt, nagyon jól hidratál! Éjszaka használom és reggelre is hidratál es puha a bőröm tőle.
Nagyon meglepődtem az állagon. Mindenki úgy használhatja, ahogy szeretné, mivel géles állagú, ami tökéletes reggeli bőrápoláshoz, smink alá, krémesebb, körülölelő formulája pedig esti használatra vagy amikor a bőrnek gazdagabb hidratálásra van szüksége. Illatmentes, ami számomra hatalmas plusz. Finoman ragyogóvá teszi a bőrt, nem ragad, és észre sem veszem a bőrömön.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.