Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.

Klassz fotóid és videóid






Vélemények – 6
Imádom ennek a márkának az összes termékét, de ez az első, és remélem, az egyetlen, amit teljesen utáltam. Az állaga szörnyű lassan szívódik fel, a golyók maszatosak, és egyik eszközükkel sem tudtam rendesen működni. Végül csak a nyakamon tudtam használni.
A második kedvenc krémem ettől a márkától... Gyönyörűen beszívódik, a bőröm gyönyörűen puha és hidratált lesz, újra fogom venni ☝️😉
Kellemes állag és még jobb illat. Használat után kellemesen hidratáltnak érzem a bőröm, este használom.
Ennek a krémnek/gélnek köszönhetően minden reggel jól érzem magam az arcomon. Csodálatos illat.
Ritkán írok véleményeket, de úgy döntöttem, hogy írok erről a krémről, mert nagyon nem tetszett. Egyáltalán nem szívódik fel felvitel után, és ragacsos maradványt hagy maga után. Ezeket a gélgolyókat nagyon nehéz összetörni és eloszlatni a bőrön. Ez az első alkalom, hogy olyan krémmel találkoztam, ami ennyire nem tetszett.
A legjobb krém, amit találtam, szerelem első látásra, a krémben lévő kis gélgolyók nagyon "aranyosak", gyönyörű illata van és felfrissít, már nem is akarok más krémet ❣️
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.