Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.

Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 14
A sűrű, helyreállító krém nagyon jól fedi a pórusokat, és ami a legjobban tetszik, az a matt felülete. Az állaga, bár sűrű, jól felszívódik, és nem maszk érzetű. A meleg évszakban reggelente nem fog működni kombinált/zsíros bőrre, de estére nagyszerű. Fogok még rendelni belőle. Az egyetlen hátránya számomra a kiöntő, a krém sűrű és nehezen kinyomható, az egész tubus gyűrött.
Ez egy fantasztikus krém a bőrvédő réteg helyreállítására. Nem csak száraz bőrre való. Kombinált a bőröm, és bizonyos területeken (T-zónám, orrom) régebben nagyon hámlott a bőröm. Most ez elmúlt, és a bőröm egészségesebbnek tűnik. Ugyanezt a krémet rendeltem a rosaceás anyukámnak is!
Ezt a krémet a TT bloggerek ajánlására vettem, és meg sem néztem, milyen bőrtípusra való. Kombinált/zsíros a bőröm, de ez a krém tényleg csodálatos! Jól hidratál és gyorsan beszívódik. 100%-ban ajánlom. Ui.: Nagyon köszönöm a gyönyörű csomagolást és az ajándékokat!
Most ez a krém az ápolásom alapja. Nagyon érzékeny a bőröm. És ez a krém a top 1 nálam. Szóval újra fogom rendelni.)
Száraz bőröm van, a krém nagyszerű, este használom a termékcsalád tonikkal együtt.
Nagyszerű krém és tonik. Sminkelés előtt és után is használom. A bőröm mindig frissnek, hidratáltnak és egészségesnek tűnik.
Én, a marketing áldozataként, úgy döntöttem, hogy megveszem ezt a krémet, és egyáltalán nem tetszett. Nagyon sűrű és nehéz, eltömíti a pórusokat, és olajokat tartalmaz, amelyek filmréteget képeznek az arcon, ami pattanásokat okozhat, ha pattanásokra hajlamos a bőröd. Nem értettem a krémet övező lelkes kritikákat és felhajtást. Szerintem ez a krém nagyszerű lenne nagyon száraz bőrre. Az én bőröm vegyes, érzékeny és pattanásokra hajlamos.
Csodálatos krém, nagyon jól hidratálja és táplálja a bőröm. Kellemes állagú. Praktikus csomagolás, amely lehetővé teszi a krém megfelelő mennyiségének szabályozását.
A krém nagyszerű! Remekül működik az érzékeny, kombinált bőrömön! Télen használtam, és nem volt irritáció vagy szárazság 👍👍👍
Nagyon kellemes állagú, illatmentes, érzékeny bőrre is alkalmas
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.