kezdő retinolKezdő retinol használó vagyok, az üzletben ajánlották. Jelenleg hetente 1x használom. Nem okozott semmilyen pronlémát. Most el fogom kezdeni a 60+os anyukámon is használni, mert szerintem csTöbb információ
Próbáld ki ezt!Egy Cerave krém tönkretette a bőrömet, különösen az arcom: viszketett és vörös volt. Láttam ezt a szettet a boltban, és úgy döntöttem, kipróbálom. Nagyon tisztult a bőröm, de bevált, és helyTöbb információ
Mindig visszatérek hozzáMár a 3. üveg is üres. A 2. és 3. üveg között próbáltam más hasonló állagú krémet is (csak az ár miatt) de az nem ért fel ahhoz a hatáshoz, amit ez a kombucha krém nyújt. 75 g krém nekem regTöbb információ
Hmm nem is tudomNem tudom ,hogy tetszik vagy nem. Jó mert kisebb mint az átlagos szemtapaszok de nekem azért picit ez is csúszik. Olyan nagyon nem hidratál így ha valakinek nagyon száraz a szem alatti terülTöbb információ
KiválóNagyon kellemes krém, párom is szeretni használni. Kicsi elég belőle, így sokáig elég a tubus tartalma. Az illata nagyon kellemes de számomra épp nem zavaró még.
. Szépen feltelíti és hidratálja a szemkörnyéket. 0.5% Bakuchiolt tartalmaz, így az eredményre várni kell azért (1%-tól igazolt a retinolhoz hasonlító hatása). Jó alternatíva ha nem bírod a reTöbb információ
kezdő retinolKezdő retinol használó vagyok, az üzletben ajánlották. Jelenleg hetente 1x használom. Nem okozott semmilyen pronlémát. Most el fogom kezdeni a 60+os anyukámon is használni, mert szerintem csTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket