Többször is újravásároltamAnnyira bevált számomra, hogy már többször is újravásároltam, továbbra is a kedvenc arcmaszkjaim közé tartozik. Jól illeszkedik, nem hagy ragacsos érzetet maga után.
10/10Könnyű az állaga, gyorsan beszívódik. Először féltem hogy nem lesz elég a száraz bőrömnek, de pozitív csalódás. Kezdő krémnek a tökéletes választás.
elsőre azt hittem semmi különöstipikusan az egy használatból nem lehet eldönteni, hogy milyen esete. Sárga, enyhén folyós, illatmentes kis termék. Megvettem, azt hittem nem leszünk jó barátok, de azóta mégis újravettem.
újravevőselőször mintaként kaptam, majd gondoltam, olyan kellemes és érdekes állaga volt, és olyan sima volt utána a bőröm, megveszem a nagy kiszerelést. Nem okozott csalódást, már negyedszer vettem Több információ
Hmm nem is tudomNem tudom ,hogy tetszik vagy nem. Jó mert kisebb mint az átlagos szemtapaszok de nekem azért picit ez is csúszik. Olyan nagyon nem hidratál így ha valakinek nagyon száraz a szem alatti terülTöbb információ