Nagyon szeretem!Egy nyugodt illatú babakrémhez tudnám hasonlítani az illatát
Ha felkenem a bőrömre, még intenzív az illata, de aztán szépen elillan.
Hamar beszívódik, főleg az arcomon, a bőröm sokkal puháTöbb információ
CsodásAz itteni jó vélemények alapján mertem megrendelni és nagyon örülök neki.
Jobb szeretem az ilyen könnyed állagú krémeket, géleket a melegebb időszakokra és így harminc elmúltával valami fiatTöbb információ
Nagyon olajosSajnos nem erre számítottam. Zsíros réteget hagy maga után a bőrömön, ami sosem szívódik fel. Szerettem volna reggel naptej alá használni, de arra nem jó. Kézkrémként vagy testápolóként fogoTöbb információ
Kellemes Évek óta használom, nagyon szeretem, mert szépen hidratálja a problémás kombinált bőrömet. Nagyon érzékeny, de szerencsére nem irritál egy kicsit sem. Esténként szoktam felvinni.