A legszuperebb krém!Az idei évem legnagyobb felfedezettje ez a krém! Valami elképesztően jó. A teljes termékcsaládot használom és csodát tesz a 40-es, fakó, perimenopauzás arcbőrömmel. Teljesen feltölt, kisimítTöbb információ
Sun stick véleményNagyon meg vagyok elégedve a termékkel. Nem ragad, nem hagy foltot, fantasztikusan rásímul a bőrre. Az illata pedig külön kedvenc. Újra fogom venni többször is 😍
Szuper Nekem az érzékeny bőrömnek nagyon jót tett ! Télen kicsit szárazabb , a maszk használata után nagyon puha lesz a bőröm . Nincs zsíros érzet utána ! Én ajánlom érzékeny bőrűeknek .
Mary & May különleges szettKorábban használtam a tonikot, és nagyon örülök, hogy tettek bele egy miniatűrt is, sokkal jobb utazáshoz. Ami a szemkörnyékápolót illeti, nem igazán használok szemkrémet, így elfelejtem, deTöbb információ
HasznosPár napja használom, eddig jól működik. Egységesebbnek tűnik a bőröm és meglepő módon kevésbe olajosnak is. Érzékeny a bőröm remélem bírni fogja hosszabb távon is.
A legszuperebb krém!Az idei évem legnagyobb felfedezettje ez a krém! Valami elképesztően jó. A teljes termékcsaládot használom és csodát tesz a 40-es, fakó, perimenopauzás arcbőrömmel. Teljesen feltölt, kisimítTöbb információ