MaszkMiután feltettem még nagyon sokáig csúszkál és a kisebb mozdulatoktól el is mozdul, így várnom kellett legalább félórát, mire tudtam folytatni a dolgaimat, és amikor már a száradó fázisban Több információ
Többször is újravásároltamAnnyira bevált számomra, hogy már többször is újravásároltam, továbbra is a kedvenc arcmaszkjaim közé tartozik. Jól illeszkedik, nem hagy ragacsos érzetet maga után.
MaszkMiután feltettem még nagyon sokáig csúszkál és a kisebb mozdulatoktól el is mozdul, így várnom kellett legalább félórát, mire tudtam folytatni a dolgaimat, és amikor már a száradó fázisban Több információ