Nem csodaMár 3 hónapja használom a szérumot, és őszintén szólva nem vettem észre semmilyen jelentős eredményt. Ha éjszakára használom, úgy tűnik, segít a duzzanatokon, de a bőr textúrájának ígért válTöbb információ
Többször is újravásároltamAnnyira bevált számomra, hogy már többször is újravásároltam, továbbra is a kedvenc arcmaszkjaim közé tartozik. Jól illeszkedik, nem hagy ragacsos érzetet maga után.
GenabelleLegjobb tonerem, szérummal együtt használva csodát tesz. Azonnal beszívódik már a következőt is megvettem. Átöntöttem kis adagolóban mist-ként használva praktikusabb de az eredetivel is kényTöbb információ
PDRN krémNagyon elégedett vagyok ezzel a krémmel. Nappalra használom, gyorsan felszívódik és egész nap hidratál. Egy kis mennyiség is elég belőle. Van egy nagyon enyhe illata, szerintem nem zavaró. MTöbb információ
Anua PDRNMegvettem a második üveggel. Tényleg fantasztikus a bőrnek. Látom a különbséget, hidratáltabb és kevésbé jelennek meg a finom ráncok. Könnyű az állaga. Ajánlom.
Nem csodaMár 3 hónapja használom a szérumot, és őszintén szólva nem vettem észre semmilyen jelentős eredményt. Ha éjszakára használom, úgy tűnik, segít a duzzanatokon, de a bőr textúrájának ígért válTöbb információ
Többször is újravásároltamAnnyira bevált számomra, hogy már többször is újravásároltam, továbbra is a kedvenc arcmaszkjaim közé tartozik. Jól illeszkedik, nem hagy ragacsos érzetet maga után.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket