HidratálóNekem minden szérum tapad. Ha kenek fel krémet akkor nem tapadnak. Ilyen érzete van a bőrömnek. Ez nem a szérum hibája. Illata nincs. Állaga zselés. Jól beszívódik / picit tapad / . Nagy kisTöbb információ
SzuperÁr- érték arányban kiváló, sok háromszor ennyibe kerülő maszkot is lepipál. Nagyon kellemes érzetű lesz tőle a bőr. Sajnos a hatása csak egy estés és csodát nem tesz hosszútávon, de egy nehéTöbb információ
HidratálóNekem minden szérum tapad. Ha kenek fel krémet akkor nem tapadnak. Ilyen érzete van a bőrömnek. Ez nem a szérum hibája. Illata nincs. Állaga zselés. Jól beszívódik / picit tapad / . Nagy kisTöbb információ
SzuperÁr- érték arányban kiváló, sok háromszor ennyibe kerülő maszkot is lepipál. Nagyon kellemes érzetű lesz tőle a bőr. Sajnos a hatása csak egy estés és csodát nem tesz hosszútávon, de egy nehéTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket