ImádomA bőröm dehidratált és érzékeny. A bőröm imádja ezt a krémet, bár télre nekem kevés, arra az időszakra valami testesebb krémre lesz szükségem, de tavasszal és nyáron biztosan ezt a krémet foTöbb információ
Kombinált bőrre - nagyon jóIllattalan, könnyű állagú esszencia. A maszk mérete és fedése tökéletes. Könnyű felhelyezni. 20 percig hagytam fent, puha, bársonyos érzetet hagyott a bőrömön. Használat után hidratált arcbőTöbb információ