SzuperÁr- érték arányban nagyon jó, harmadjára vettem újra. Bár kicsit nehéz krém, én mégis nappali krémnek használom, mert nagyon szép az azonnali ránctöltő hatása, ráadásul a smink sem viseli meTöbb információ
Próbáld ki ezt!Egy Cerave krém tönkretette a bőrömet, különösen az arcom: viszketett és vörös volt. Láttam ezt a szettet a boltban, és úgy döntöttem, kipróbálom. Nagyon tisztult a bőröm, de bevált, és helyTöbb információ
KiválóNagyon kellemes krém, párom is szeretni használni. Kicsi elég belőle, így sokáig elég a tubus tartalma. Az illata nagyon kellemes de számomra épp nem zavaró még.
RemekMost használok először retinolt. Három hétig csak heti egy alkalommal használtam, hogy hozzá szokjak. Eddig nagyon bevált, nem volt rá allergiás reakcióm és nem is szárít túlzottan.
Kombinált bőrre - nagyon jóIllattalan, könnyű állagú esszencia. A maszk mérete és fedése tökéletes. Könnyű felhelyezni. 20 percig hagytam fent, puha, bársonyos érzetet hagyott a bőrömön. Használat után hidratált arcbőTöbb információ
Nem rosszTonerként van megnevezte, de én egy könnyű toner utáni szérumként használom. Az adagolója is inkább szérumhoz illik szerintem. Erős kissé borsos illata van, ami zavart az elején, de már megsTöbb információ
Friss teaEz nekem tökéletes nyáron, mert zsíros a homlokom és száraz az arcom, forró napokon pedig nagyon zsíros vagyok, de még mindig hidratálnom kell a bőrt.
Ennek a folyadéknak enyhe tea illata vaTöbb információ
SzuperÁr- érték arányban nagyon jó, harmadjára vettem újra. Bár kicsit nehéz krém, én mégis nappali krémnek használom, mert nagyon szép az azonnali ránctöltő hatása, ráadásul a smink sem viseli meTöbb információ