Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.




Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 22
A tonik nagyon luxusérzetet ad és táplál. Különösen szeretem tisztítás után használni, mert utána azonnal puhábbnak és hidratáltabbnak érzem a bőröm. Az állaga kellemes és nem túl nehéz. Tökéletes, ha azt szeretnéd, hogy a bőröd egy kicsit teltebbnek és simábbnak tűnjön. Számomra ez egy nagyszerű tonik, amikor a bőrömnek extra ápolásra és hidratálásra van szüksége.
Kellemes tonik, jó állagú, kellemes illatú. Hidratált bőr. Ajánlom 🥰
Kipróbálásra vettem, és az eredmény nagyon jó. Nagyon sokáig tart. Köszönöm. Nagyon elégedett vagyok. A Volume 9 szérummal együtt használom.
Ez a tonik egyszerűen fantasztikus, olyan, mint egy pohár, de csak egy kicsit, hidratálja a bőrt, ajánlom.
Nagyon elégedett vagyok, a toner megfelelt az elvárásaimnak.
Már több üveggel is vettem ebből a tonikot 2024 óta. Nagyon jó a nagyon száraz bőröm feltöltésére.
A készletből a mini változatot választottam – tetszett, ezért úgy döntöttem, hogy megveszem a teljes méretű tonikot. Nagyszerű, gyengéd, kissé gél állagú, könnyen kenhető, világosítja a bőrt, és az adagoló is egy plusz pont. Ajánlom.
Szeretném megosztani a véleményemet a Medipeel Bor-Tox Peptide Tonerről – ez egy igazán fantasztikus termék! A tonik tökéletesen hidratálja a bőrt, feszesebbé, simábbá és ápoltabbnak látszik már egyetlen használat után. A termék minősége kiváló, és teljes mértékben megfelelt az elvárásaimnak. Nagyon köszönöm az üzletnek 💖 A nagyszerű, ajándékként kapott maszk nagyon kellemes meglepetés volt. Nagyon hálás vagyok a gyors szállításért és a kiváló minőségű termékekért is. Nagyon ajánlom ezt az üzletet, és biztosan visszatérek még rendelni!
Ezt a tonikot főleg azért vettem, mert peptideket tartalmaz. Nagyon könnyű, gyorsan beszívódik a bőrbe. Használat után a bőr hidratált és feszes lesz. Tetszik, hogy pumpás és elég nagy kiszerelésű, ami sokáig elég.
Először csak azért vettem ezt a tonikot, mert a 40+-os kategóriába tartozik. Szerettem volna kipróbálni valami jobban illeszkedőt és a koromhoz és a bőrömhöz igazodót, ami az életkorral még jobban küzd a pigmentfoltokkal. Ez az első tonik, amiről úgy érzem, hogy valóban egységesíti a bőrt. Meglepett a sűrűbb állagával, amihez tényleg nem kell tampont használni, és ezzel garantáltan tovább tart, mint a vizesebb termékek. Reggel és este is használom. Ajánlom.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.