10/10Könnyű az állaga, gyorsan beszívódik. Először féltem hogy nem lesz elég a száraz bőrömnek, de pozitív csalódás. Kezdő krémnek a tökéletes választás.
elsőre azt hittem semmi különöstipikusan az egy használatból nem lehet eldönteni, hogy milyen esete. Sárga, enyhén folyós, illatmentes kis termék. Megvettem, azt hittem nem leszünk jó barátok, de azóta mégis újravettem.
Hmm nem is tudomNem tudom ,hogy tetszik vagy nem. Jó mert kisebb mint az átlagos szemtapaszok de nekem azért picit ez is csúszik. Olyan nagyon nem hidratál így ha valakinek nagyon száraz a szem alatti terülTöbb információ
. Szépen feltelíti és hidratálja a szemkörnyéket. 0.5% Bakuchiolt tartalmaz, így az eredményre várni kell azért (1%-tól igazolt a retinolhoz hasonlító hatása). Jó alternatíva ha nem bírod a reTöbb információ
Szuper!Retinol nélküli könnyű peptides krémet kerestem, ami feltölt, nem nehezíti el a bőrt, nem ragacsos. Az ajánlásokat olvasva esett a választásom erre a termékre. Használata óta az arcapolásom Több információ