Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.








Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 14
Amikor először használtam, nem számítottam azonnali eredményekre. De mindössze öt perc után varázslatosan működött. Nagyon sokat segített a nevetőráncaimon, és az arcomon is lifting hatást tapasztaltam. Nagyon ajánlom. Az első használat után azonnal észrevehető a hatás.
Imádom! Ha csak egy terméket kellene választanom a koreai kozmetikumok közül, ez a szérum lenne az. Mintaként kaptam a rendelésem mellé, és azonnal megrendeltem. Számomra ez egy TOP termék. Gyönyörűen egységesíti a bőrt, gyorsan beszívódik, és az állaga! Mint egy bársonyos gél. 3 hónapja használom reggel és este, és már nem is akarok másik szérumot. Hosszú távú használat után pozitív hatást tapasztalok a homlok finom ráncainak feltöltésében is. Feszesíti a bőrt, ami használat után "telt" (duzzadt). Ráadásul nem jelentkeznek pattanások a használata után, amivel más szérumok használatakor nagy problémám van. Mindenképpen ajánlom.
Szép fényt ad, és ugy érzem jól hidratál
Érzékeny bőröm van, száraz, gyakran pattanásos, nagyon jól tolerálom a szérumot, hidratál, nem rontja a pattanásokat, sminkkrém alá hordom. De a ráncokkal nem tesz csodát. Nincs illata.
Egész jó, de a 39 éves bőrömmel nem tesz csodát. Fiatalabb bőrre ajánlom
Finom szérum, amely hatékonyan hidratál és feszesít. Ugyanabból a sorozatból használom krém alá. Az első használat után a bőr láthatóan táplált és feszült volt.
Tökéletes szérum, ami tökéletesen illik a bőrömhöz. Könnyű, illatmentes, nem ragadós, maximálisan hámlasztja a bőrt és gyorsan beszívódik. El sem tudom képzelni nélküle a rutinom.
Fiatal bőröm van (25 éves), de ez a szérum abszolút bomba! nagyon tápláló, nem ragadós, nem tör ki tőle. Összességében beleszerettem ebbe a márkába
Ez a szérum nagyon kellemes - jó állagú, gyorsan beszívódik, és jól hidratált és ragyogóvá varázsolja a bőrt.
A szérum gyönyörűen hidratálja az arcot, és fokozza az utána felvitt krém hatását. Nekem smink alá is remekül beválik, selymesen simán tartja a bőrt. Száraz, finom és vegyes, illetve tökéletlenségekre hajlamos bőrre alkalmas, mert a termék nem tömít el, nem érzékenyít és nem véd a nedvességvesztéstől. A bőr nem csillog utána, a termék azonnal felszívódik, és kivételesen puhává, simává és kellemes tapintásúvá varázsolja a bőrt. Ajánlom!
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.