Imádom!Szuper krém, éjszakára használom, feszesítő hatást is tapasztaltam! Nagyon jó textúra. Az illatával nem vagyok kibékülve csupán, de emiatt nem vennék el csillagot.
Imádom!Szuper krém, éjszakára használom, feszesítő hatást is tapasztaltam! Nagyon jó textúra. Az illatával nem vagyok kibékülve csupán, de emiatt nem vennék el csillagot.