Szuper szemkörnyékápolóAz esti rutinom elengedhetetlen része. Testesebb, sűrűbb krém mint amire számítottam, de szépen beszívódik és valóban puha, hidratált a bőröm utána.
ImádomA bőröm dehidratált és érzékeny. A bőröm imádja ezt a krémet, bár télre nekem kevés, arra az időszakra valami testesebb krémre lesz szükségem, de tavasszal és nyáron biztosan ezt a krémet foTöbb információ
C vitaminNagyon könnyen eloszlik a bőrömön és gyorsan beszívódik.A pipetával könnyen lehet adagolni az arcra. Az arcbőröm különböző világosabb/sötétebb színeit egységesíti.Szeretem használni.
RemekMost használok először retinolt. Három hétig csak heti egy alkalommal használtam, hogy hozzá szokjak. Eddig nagyon bevált, nem volt rá allergiás reakcióm és nem is szárít túlzottan.
FényvédőTermékmintát kaptam. Àllagra kicsit testes, nehézkesebb eloszlatni a bőrön hogy ne hagyjon fehér réteget. Melegebb időben az elején kicsit fullasztó is viselni.Viszont nem fényesedik.ÖsszessTöbb információ
A legszuperebb krém!Az idei évem legnagyobb felfedezettje ez a krém! Valami elképesztően jó. A teljes termékcsaládot használom és csodát tesz a 40-es, fakó, perimenopauzás arcbőrömmel. Teljesen feltölt, kisimítTöbb információ
ebben a márkában nem tudok csalódniEgy rutinban használom a kollekció olajos lemosóját, tonert, szérumot és a hidratáló krémet zsíros kombinált bőrre. Tökéletesen müködik rajta, nem nehezít el valóban rendesen hidratál. bonusTöbb információ
Szuper szemkörnyékápolóAz esti rutinom elengedhetetlen része. Testesebb, sűrűbb krém mint amire számítottam, de szépen beszívódik és valóban puha, hidratált a bőröm utána.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket