Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.









Klassz fotóid és videóid







Vélemények – 7
Anyukámnak vettem. Kitűnő eredményeket ért el, még egy jelentős foltot is világosított az arcán.
Nagyszerű retinol olaj. Már az első használat után éreztem és láttam az eredményeket.
Az eleje olyan volt, hogy a szérum minden szennyeződést kihúzott a bőrömből, még az is, amiről fogalmam sem volt, ott nőtt valahol :) Most már rendben van, és mire érdemes odafigyelni - ennek a retinolnak az állaga azt jelenti, hogy nem volt egyetlen irritációm, egy száraz bőröm sem! Működik, és pár hét használat után mondhatom :)
Ez az első kapcsolatom a retinollal, és már tudom, hogy nem rajongok ezért az olajos állagért. A szérum hatásos és nem irritált. Valójában elgondolkodtam, hogy működik-e egyáltalán. Szépen kisimította a bőrt, de a retinol egy hosszú távú kezelés, így ennél többet nehéz mondani. Kitörést adott, de úgy tűnik, a retinol így működik a használat elején. Ha valakit nem zavar ez a képlet, akkor tudom ajánlani. Nagyon finom. Az illata finom, de nem túl kellemes. Nem zavar. A szérumot hűtőben tartom. Összességében ajánlom a kipróbálását.
Nem tudom…furcsa az olaj textúra retinolnál, de szereti a bőröm. Kipróbálnék azért mást, de nem rossz termék, lehet visszatérek rá!
Nagyon szeretem ezt a szérumot, éjszaka használom, megtisztított bőrre. Tökéletesen beszívódik, nem teszi fényessé a bőrt és nem zsírosodik túlságosan. Nagyon könnyen felvihető, 3 csepp elegendő az egész arc befedésére. A bőr hidratált és táplált lesz!
Tiszta lelkiismerettel ajánlom, a finom illatú szérum már az első használattól kezdve tökéletesen hidratálja és rugalmasabbá teszi a bőrt. Szó szerint cseppentettem néhány cseppet este, és a bőröm kipihentnek tűnik.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.