Tápláló!Szuper maszk, nagyon jól át van itatva a szérummal, annyi maradt az alján hogy másnap fel tudtam kenni az egész arcomra és nyakamra is. Másabb az anyaga a maszknak mint az átlag (kellemesebbTöbb információ
GenabelleLegjobb tonerem, szérummal együtt használva csodát tesz. Azonnal beszívódik már a következőt is megvettem. Átöntöttem kis adagolóban mist-ként használva praktikusabb de az eredetivel is kényTöbb információ
Nem csodaKorábban szkeptikus voltam a márkával kapcsolatban a túlságosan cuki csomagolásdizájn miatt. Úgy néz ki, mint egy gyerek sminktermék, hogy lehet ez működő bőrápoló? De ez a napozóstift az elTöbb információ
Purrito szérumA szérum látványosan javítja a bőrképet, kellemes érzés használni, viszont erős illata van, amit nehéz volt megszokni az elején. Talán legközelebb az illatmentes változatot fogom megrendelniTöbb információ
Imádom!Szuper krém, éjszakára használom, feszesítő hatást is tapasztaltam! Nagyon jó textúra. Az illatával nem vagyok kibékülve csupán, de emiatt nem vennék el csillagot.
PuritoA purito márkától már szereztem be egy másik sèrutom ès az nagyon jó volt a gyulladt területekre
Ezt is szeretném kipróbalni remélem ezt is annyira imádni fogaom .
Snail Repair Eye CreamElső szemkörnyék ápoló, amit használok. Karikás a szemem alapból, menzesz előtt meg még inkább. Csak pár napja használom, de a bőrömnek tetszik. Puhább, nem feszül és a táskák is eltűntek. NTöbb információ
1181 Budapest
Szuper jó hidratáló a szemkörnyék körüli vékony bǒrre, 40 év felett sajnos elǒfordul az alsó szemhéjon a creepy bǒr, ez a krém abszolut feltǒlti fiatalsággal és hidratálással /a víz fogyaszTöbb információ
Friss teaEz nekem tökéletes nyáron, mert zsíros a homlokom és száraz az arcom, forró napokon pedig nagyon zsíros vagyok, de még mindig hidratálnom kell a bőrt.
Ennek a folyadéknak enyhe tea illata vaTöbb információ
Tápláló!Szuper maszk, nagyon jól át van itatva a szérummal, annyi maradt az alján hogy másnap fel tudtam kenni az egész arcomra és nyakamra is. Másabb az anyaga a maszknak mint az átlag (kellemesebbTöbb információ
GenabelleLegjobb tonerem, szérummal együtt használva csodát tesz. Azonnal beszívódik már a következőt is megvettem. Átöntöttem kis adagolóban mist-ként használva praktikusabb de az eredetivel is kényTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket