Tökéletes hidegebb időbenJelenleg kedvenc ősz végi-téli arckrémem. Száraz arcom szinte felszívja, és teljesen be is szívódik. Enyhe púderes illata nem zavaró. Második doboz krémet fogom ősszel megkezdeni, nagyon szeTöbb információ
Nagyon szeretem!Egy nyugodt illatú babakrémhez tudnám hasonlítani az illatát
Ha felkenem a bőrömre, még intenzív az illata, de aztán szépen elillan.
Hamar beszívódik, főleg az arcomon, a bőröm sokkal puháTöbb információ
10/10Könnyű az állaga, gyorsan beszívódik. Először féltem hogy nem lesz elég a száraz bőrömnek, de pozitív csalódás. Kezdő krémnek a tökéletes választás.
CsodásAz itteni jó vélemények alapján mertem megrendelni és nagyon örülök neki.
Jobb szeretem az ilyen könnyed állagú krémeket, géleket a melegebb időszakokra és így harminc elmúltával valami fiatTöbb információ
Tényleg működik Jó ár-érték arányú, valóban működik, feltűnő a változás utána! Jól tapad, szinte azonnal, nem csúszik el, semmi irritációt nem okozott, azonnal lehet után akár sminkelni is. Talán picit könnTöbb információ
Szuper hidratálóKét hete használom esténként és reggelre szuper puha és hidratált lesz tőle a bőröm. Kicsit nehéz megszokni az állagát felvitelkor, de ez inkább vicces, mint problémás. Plusz pont, hogy kevéTöbb információ
Friss reggelekNagyon kellemes, könnyed, hűsítő gél. Én az egész arcomra használom, mert mindig sokat nyomok ki belőle. Szerintem rugalmasabb és hidratáltabb a bőröm mióta használom.
Tökéletes hidegebb időbenJelenleg kedvenc ősz végi-téli arckrémem. Száraz arcom szinte felszívja, és teljesen be is szívódik. Enyhe púderes illata nem zavaró. Második doboz krémet fogom ősszel megkezdeni, nagyon szeTöbb információ