Szuper!Retinol nélküli könnyű peptides krémet kerestem, ami feltölt, nem nehezíti el a bőrt, nem ragacsos. Az ajánlásokat olvasva esett a választásom erre a termékre. Használata óta az arcapolásom Több információ
újravevőselőször mintaként kaptam, majd gondoltam, olyan kellemes és érdekes állaga volt, és olyan sima volt utána a bőröm, megveszem a nagy kiszerelést. Nem okozott csalódást, már negyedszer vettem Több információ
CsodásAz itteni jó vélemények alapján mertem megrendelni és nagyon örülök neki.
Jobb szeretem az ilyen könnyed állagú krémeket, géleket a melegebb időszakokra és így harminc elmúltával valami fiatTöbb információ
Nem rosszSűrűbb enyhén "gumis" állagú, ami mondjuk engem nem zavar. Nem irritálja a bőröm, szépen hidratál. Este szoktam használni, egyszer próbáltam napközben is, de akkor a smink megült a szem körnTöbb információ
Kiváló termékEzt az arcápolót első rétegként vettem az esti rutinom előkészítéséhez, vagy utolsó lépésként az arcszérum lezárásához. Krémes állagú, luxus érzetet kelt, de nem nehéz. Mivel nagy üvegben kaTöbb információ
tapaszok a Medi-Peel-től.Nagyon tetszettek a Medi-Peel szemtapaszai. Nagyon hidratálóak és nyugtatóak a bőrön, a szem alatti terület pedig frissebbnek és hidratáltabbnak tűnik használatuk után.
Azonban észrevettem,Több információ
Szuper!Retinol nélküli könnyű peptides krémet kerestem, ami feltölt, nem nehezíti el a bőrt, nem ragacsos. Az ajánlásokat olvasva esett a választásom erre a termékre. Használata óta az arcapolásom Több információ