Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.


Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 49
Kellemes és könnyű krém, csak egy kevés kell belőle az egyenletes eloszlatáshoz. Így egy csomag nagyon sokáig elég. Az illata is jó.
Kiváló, a hatása már az első használat után érezhető.
Csak esténként használtam, reggelente, amikor felébredtem, olyan érzés volt, mintha szilikonnal lenne bekenve a szemem, de egy hónap használat után észrevettem, hogy a szemkörnyéken lévő termékek még jobban feltűnőek. Ha sminkelés előtt felviszem a terméket, minden még ragyogóbbnak tűnik. Érdekes textúra és első benyomás, de most a nyakamon használom a maradékot.
Ennek a szemkörnyékápoló krémnek kellemes, könnyű, viszkózus állaga van, és nagyon hatékony. Könnyen eloszlatható, és gyönyörűen kitölti a szem alatti bőrt. Ez a legjobb krém, amit valaha használtam.
Nagyon jó krém, annyira megszerettem, hogy az egész arcomon használtam.
Sűrűbb enyhén "gumis" állagú, ami mondjuk engem nem zavar. Nem irritálja a bőröm, szépen hidratál. Este szoktam használni, egyszer próbáltam napközben is, de akkor a smink megült a szem környékén, így inkább maradok csak az eseti használatnál. Érdemi változást még a ráncok téren nem vettem észre. Kipróbálni jó volt, de számomra nem ez az igazi. :)
Nagyon elégedett vagyok a krémmel, az állaga szinte nyálkás (ragadós, könnyen kenhető). Nagyon sokáig elég, csak kis mennyiség kell belőle. És amikor felkened, tökéletesen beszívódik a bőrbe, és nem hagy zsíros maradványt. Őszinte ajánlás.
Gazdag, mégis könnyű állagú, gyönyörűen felszívódik, azonnal hidratál és simává varázsol. A szem alatti bőr feszesebbnek, frissebbnek és kipihentebbnek tűnik.
Egy jó hidratáló krém a Medipeeltől, ami kellően hidratálja a szemkörnyéket, különösen a hidegebb hónapokban. Könnyű állagú, nem irritálja a szemkörnyéket. Először is hozzá kell szokni a rugalmas állaghoz, mint a mucin termékeknél, de nekem nem volt vele gondom. Fogok még venni belőle 🙂
A krém egyáltalán nem jó. Ragacsos, mint a ragasztó, és viszketett utána a bőröm.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.