Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.





Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 11
Kellemes, nem ragad. És ami a legfontosabb, nem csomósodik össze a bőrápolómmal. Az ár-érték arány elég jó.
Másodszorra rendelem, nagyon szeretem, jó az állaga, s bőröm rugalmasabb tőle
Nagyszerű szérum, gyorsan beszívódik és szépen hidratálja az arcot. Megfizethető.✨👍🏻
A szérum géles állaga jól hidratál és táplál. Mikroáramú eszközzel használom.
Abszolút luxus szérum 😍 Szerelmes lettem 😍 csodálatosan könnyű és a bőr gyönyörűen táplált és hidratált utána. ajánlom 🙏
Szuper gél textúra, könnyű és nem ragadós. Jól hidratál. A bőr utána "fényes".
3 hónapja használom a szérumot. Még megvan a fél csomagom. Ár teljesítmény kb. Vegyes bőrtípusom van ekcémás klónnal (30+) A bőröm jól tolerálja a szérumot. Természetesen nem veszem észre a ráncok eltűnését a használat után, és még csak a botox benyomása sincs. De kellemes szérum, gyorsan beszívódik a bőrbe gél. 8/10-et adok rá
A szérum kiváló! Gyönyörű és sima a bőröm használata után. Egy kis termék elég az egész arcra. Meleg ajánlásaim.
Olyan esti szérumot kerestem, ami megfelelően hidratálja a bőrömet a kezelés végén. A szérum elég sűrű és nagyon dús, így az ápolás utolsó lépésének mindenképpen elegendő. A termék használata után a bőr nagyon fényes és enyhén zsíros, de én pontosan ezt szeretem. ajánlom!
Számomra ez a szérum kiváló, száraz bőrre alkalmas krémmel is ajánlom éjszakai használatra
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.