TonikNagyon kíváncsi voltam a csiga mucin tartalmú termékekre,ezért esett erre a tonikra a választásom
Nagyon gyorsan beszisdza a bőr,lehet rétegezni is ,nagyon jól hidratál. Nem kukacosodik rajtTöbb információ
Szuper hidratálóKét hete használom esténként és reggelre szuper puha és hidratált lesz tőle a bőröm. Kicsit nehéz megszokni az állagát felvitelkor, de ez inkább vicces, mint problémás. Plusz pont, hogy kevéTöbb információ
Friss reggelekNagyon kellemes, könnyed, hűsítő gél. Én az egész arcomra használom, mert mindig sokat nyomok ki belőle. Szerintem rugalmasabb és hidratáltabb a bőröm mióta használom.
EmulzióMár háromnegyedét elhasználtam , adagolása pumpás nagyon praktikus emiatt, állagra fehér krémes lágy krém szépen eloszlik gyorsan beszivódik , hidratál de nem nehezíti el a bőrt , viszont önTöbb információ
TonikNagyon kíváncsi voltam a csiga mucin tartalmú termékekre,ezért esett erre a tonikra a választásom
Nagyon gyorsan beszisdza a bőr,lehet rétegezni is ,nagyon jól hidratál. Nem kukacosodik rajtTöbb információ