Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.





Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 34
Beleszerettem ebbe a szérumba, mindenkinek ajánlom, nem fogod megbánni, hogy megvettem.
A szérum gél állagú, könnyen felvihető és gyorsan beszívódik. A finom ráncok tekintetében még nem vettem észre változást, de nincs belőlük sok, és ez egy hosszú távú küzdelem. Szóval nem volt wow-effektus. Azt is érzem, hogy zsírosabb a bőröm a használata után, ami nem éppen ideális. Kombinált, porózus bőrtípusom van, de a bőröm nincs hozzászokva a zsíroshoz.
Régóta csábít a gondolat, hogy kipróbáljak egy csigakollagént tartalmazó szérumot. Gyorsan felszívódik. Nem ragad. Kellemes állagú és illatú. A bőr a felvitel után puha tapintású marad. Mindenképpen ajánlom! Fotó a felvitel után egy percen belül. A kéz bőrén látszik a legjobban a hatás. És 50 év felett igazán látható. Mindenképpen bővíteni fogom ezt a termékcsaládot néhány termékkel ettől a márkától.
Számomra kiváló a termék, nem ragad és hidratált a bőr. Rendkívül elégedett vagyok.
Véleményem szerint a szérum nem sokat változtat. Rendben van, de nem látok különbséget
Az egyik legjobb szérum eddig, remekül hidratál, jól terül, nem ragad. Ez marad az alapelemem.
Hihetetlen könnyed és gyorsan felszívódó szérum. Nagyon jól hidratálja a száraz bőröm.
Teljesen elégedett vagyok ezzel a szérummal. Gyönyörűen kisimítja és kikapcsolja a bőrt, majd egészségesnek és ragyogónak tűnik. Ajánlom!
ajánlom
Csak ajánlani tudom. Most fejeztem be az első csomag használatát, gyönyörűen bírja a bőröm ezt a szérumot. A bőr szép, ragyogó, táplált. Reggel és este használom. Rendelek egy második csomagot, és továbbra is használom.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.