Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.





Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 19
Már párszor használtam, és már sokat láttam belőle!
Könnyű az állaga és gyorsan beszívódik, de nekem a sötét karikáimon sajnos nem halványított. Viszont hidratálónak tökéletes.
Több szemkörnyék ápoló krémet kipróbáltam már, de messze ez a legjobb! Az állaga szuper: nagyon könnyen elvihető, gyorsan beszívódik, nem kukacoskodik vagy hagy filteres réteget. A smink is szépen helyezkedik el rajta. Nagyon jól hidratál. És ami számomra plusz pont, hogy valóban láthatóan halványította a szemem alatti sötét karikákat. Azóta már újravásároltam a következőt :)
Elég hidratáló, és elég sok benne a termék. A korrektor tökéletesen fekszik a tetején!
A krém könnyen beszívódik és puha szemkörnyéket eredményez. Nagyon szuper termék😍
Jó szemkörnyékápoló krém, kellemes állagú
Van egy miniatűröm, de szerintem még az is nagyon sokáig kitart. A krém gazdag állagú, kicsit zsíros tapintású, szóval nagyon kevés kell belőle, és azt mondanám, hogy száraz bőrre vagy őszi-téli időszakra jobb. De jól beszívódik, hidratál, a smink tökéletesen felvihető. Nem tudom, hogy valóban világosít-e, de még alap krémként is jó. Csak az illatát nem igazán szeretem, de összességében nagyon pozitív benyomásaim vannak.
Ez már a második alkalom, hogy megvettem. A szemem körüli terület állapota javult, a táskák és a sötét karikák szinte teljesen eltűntek. Az egész arcomon használom, mielőtt felkenem a krémet.
Ez a krém tényleg fantasztikus. Sűrű, gazdag állagú, nem pedig könnyű, folyós. Nem feszíti a szem körüli bőrt, csökkenti a sötét karikákat, és táplálja a szöveteket, így a korrektor jobban mutat ott. Nem rakódik le a ráncokban, és a szemkörnyék nem tűnik száraznak. A krém hihetetlenül tartós, 3-4 hónapig is kitart, még félig történő használat után is! 💥
Ez a Mary & May szemkörnyékápoló krém igazán meglepett. Könnyű, mégis tápláló állagú, gyorsan felszívódik, és nem hagy maga után zsíros érzetet. Néhány nap után észrevettem, hogy a szemem alatti bőr ragyogóbbnak és simábbnak tűnik. Tökéletes azok számára, akik sötét karikák ellen küzdenek, és friss megjelenésre vágynak.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.