Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.





Klassz fotóid és videóid







Vélemények – 2
Az ampulla tényleg nagyszerű, és a felvitel után azonnal érezhető a bőr hidratáltsága és tápláltsága. Határozottan az egyik legjobb kollagén szérum, amit valaha próbáltam. Az egyetlen hátránya talán az aranyrészecskék lehetnek, amelyeket nagyon alaposan be kell dörzsölni a bőrbe, különben az arcon maradnak. Ez azonban egy éjszakai rutinnál nem jelent problémát.
A szérum használat után olyan érzést kelt, mint egy bőrfeltöltő – az aranyrészecskéknek időbe telik, mire beszívódhatnak a bőrbe – semmiképpen sem javaslom a túl gyengéd felvitelt – én inkább bemasszírozom a bőrbe, majd hidratáló napkrémet vagy fényvédőt kenek rá. Gyönyörűen néz ki az üveg, nagyon gyengéd, kellemes illata van, és az érzékeny bőröm is kicsit feszesebb, a homlokomon lévő ráncok pedig kevésbé hangsúlyosak, de igaz, nem ez az egyetlen Ksisters termék, amit használok! :)
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.