Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.



Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 10
A szérum elég híg, szóval inkább azt mondanám, hogy egy esszenciát vagy tonikot helyettesít. De egyébként kellemes.
Nagyon jó, már néhány használat után érzem, hogy puhább a bőröm.
Ez a termék igazi életmentő volt a száraz bőröm számára ezen a télen. Hideg napokon a bőröm nagyon száraznak, feszülőnek és irritáltnak érződött, de már néhány használat után hatalmas különbséget vettem észre. A bőröm észrevehetően hidratáltabbnak, puhábbnak és simábbnak érződött, és a kellemetlen érzés is elmúlt. A termék gyorsan felszívódik, nem hagy zsíros maradványokat, és reggel és este is remekül működik. Mindenkinek nagyon ajánlom, aki télen száraz bőrrel küzd!
Ezen az áron szerintem okés a szérum, nincs wow hatása, de nem tudok rá rosszat mondani. Szépen hidratál
Egyenesen megtisztított arcra, majd krémre használható, de én arcvassal dolgoztam be és totál bomba. Gyönyörűen hidratált, nekem sokat segített, mivel bőrpigmentáció miatt dermabrázióm volt.
Nem látok különbséget ez és az olcsóbb, hialuronsavas szérumok között. Ár/érték arány rendben van, de többet nem veszek :)
Nagyon jó szérum jó áron. Jól beszívódik és hidratál. Nincs feszülő bőröm.
Tetszik a vicces csomagolás (mint minden Elizavecca márka). Maga a termék könnyű állagú, jól felszívódik és nem hagy ragacsos réteget. Kellemesen hidratálja és nyugtatja a bőrt.
Nagyon aranyos csomagolás. A termék nagyon kellemes, finom illatú, könnyen felvihető, eloszlatható, nem ragad. A bőr hidratált, kisimult, felfrissült.
Megvan a második csomag, és azt kell mondanom, hogy ez nagyon megfelel nekem. Gyönyörűen hidratál, nem reaktív és nem okoz balhét más termékekkel.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.