Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.








Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 10
Nagyon kíváncsi lettem a Dr Ceuracle kombucha Essence-tonik és gél-krém termékekre. Az évek folyamán rengeteg arcápolási terméket kipróbáltam már. Innen is rendeltem több márkától az utóbbi hónapok alatt. Nagyon kevés az, amit teljesen el is használok. Kevés az amit újra rendelnék. Általában tovább szoktam adni a termékeket.Ezek a kivételek közé tartoznak. Jótékony hatással vannak a vízhiányos bőrállapotra. Ezt rajtuk kívül a Torriden Dive in boosterrel érzékeltem. Fiatalos,üde bőr, egészségesen ragyogóbb arcbőr. Az esszencia kétfázisú, egyfajta hibrid termék, mintha tonik és krém lenne egyben. Nincs illata, legalábbis én semmit sem érzek. A gél-krém szintén egyedi. Kellemes, gyömbéres illata van. Szintén egyfajta hibrid, mert nem kifejezetten géles. Annak tűnik, de mikor felkenem az arcomra olyan krémszerű érzet lesz a bőrömön. Azt érzem, hogy tápláló, feltöltő. Viszont szuper könnyed és az eredmény egészségesen ragyogó, üde, hidratált bőr.
Mindkét termék nagyon jó. A tonik tejes állagú és nagyon jól hidratálja a bőrt, a krém pedig csodálatos. Kombucha rajongó vagyok, ezért nagyon örültem, amikor rátaláltam erre a szettre. Köszönöm! Ajánlom őket, de nem nyáron, hacsak nincs vízhiányos bőröd.
Először rendeltem a kombuchát, és pár nap használat után határozottan kijelenthetem, hogy nagyon szeretem, krémmel kombinálva pedig egyszerűen csodálatos.
Ezt a készletet már kétszer adtam ajándékba, és a nővérem és a barátom nem tudja eléggé dicsérni. És gyönyörűen be van csomagolva 🫶🏽🌸🫶🏽
Nagyon tetszett, főleg az esszenciája ❤️ Annyira hidratál, ragyog az arc, egészségesen néz ki. Több más esszenciát is kipróbáltam már, de gondolok arra, hogy visszatérek ehhez!
Miután pozitív véleményeket olvastam ezekről a termékekről, úgy döntöttem, hogy kipróbálom ezt a készletet, és nagyon örülök👍 A csomagolás üveges, amit nagyon nagyra értékelek. Könnyű esszencia és zselés krém tökéletes tavaszra. ajánlom 👍
A legjobb szett tavaszra/nyárra. Könnyű állagának köszönhetően nagyon gyorsan felszívódnak. Nem hagynak zsíros csíkot.
A krém és az esszencia is üvegbe van csomagolva, nem műanyagba, amit nagyon nagyra értékelek. Pattanásos és zsíros bőröm van, nem tömíti el a pórusaimat és azt is érzem, hogy kevésbé zsírosodik a bőröm használata után. A krém szinte azonnal beszívódik a bőrbe, felvitel után nem ragad. SPF és/vagy sminkelés után egyáltalán nem kenődik el. Tesztelésre vettem ezt a kisebb csomagot, de a termékeket biztosan teljes méretben veszem, mert megszerettem őket😍😍
Ez egy nagyszerű készlet. Jól hidratálja a bőrt, gyönyörűen világosítja, jó alap a sminkhez. Tetszik, hogy a hidratáltság a bőr állapotának és típusának megfelelő alkalmazási számokkal állítható. Nem okoz kiütéseket az arcon, nem ragad és gyorsan felszívódik. Biztosan meg fogom vásárolni a teljes méretű terméket.
Nagy örömömre szolgál! Kisebb csomagokat rendeltem tesztelésre, és tudom, hogy újra fogom rendelni! Nagyon jól hidratál, gyorsan beszívódik, belülről ragyog a bőr. Kombinált bőröm van (zsíros), féltem, hogy gyorsan zsírosodik, de nagyon jó!Szívből ajánlom
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.