Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.



Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 16
Nagyszerű termék! Gyönyörűen feszesíti a bőrt. Sűrűbb állagú, ami nekem megfelel. Kellemes illata van. Csak este használom :-)
jó professzionális kozmetikumok. Érdemes hetente 2 alkalommal kis adaggal kezdeni. Az eredmények észrevehetőek. Utána mindenképpen használj fényvédőt.
25 éves vagyok, és úgy döntöttem, hogy beépítem a retinolt a bőrápolási rutinomba, mert kezdenek megjelenni az első mimikai ráncok – nagyon aktívak az arckifejezéseim 🫣 A prágai KSisters üzlet egyik tanácsadója azt javasolta, hogy ezzel a retinollal kezdjem. Ráadásul kollagént és niacinamidot is tartalmaz, így nagyszerű kombináció. Fokozatosan, az úgynevezett retinol „lépésekben” használom – száraz bőrre kenem fel, amit előtte krémmel hidratálok, és a retinol után ismét használom a krémet. Reggelente egyáltalán nem volt irritációm vagy szárazságom. Eddig csak hetente kétszer használtam. Kellemes az illata, az állaga is kellemes, és azt hiszem, nagyon sokáig kitart. Az első tapasztalataim nagyon pozitívak, és most már csak az eredményekre várok 😃
Ez az első tapasztalatom a retinollal. Néha kombinálom éjszakai mikrotűs kezeléssel, és reggelre nagyszerű az eredmény. Nem okoz semmilyen irritációt. Általánosságban elmondható, hogy nagyon szeretem a Medipeel összes termékét.
Csodálatos szérum, hihetetlen hatással a bőrre. 50+ éves vagyok, és összességében ez a szérum és krém ugyanabból a termékcsaládból sokat javított a bőrömön. Imádom a Ksisterst.. 🙂
Imádom ezt a terméket, már azt sem tudom, melyik dobozban lehet ☺️ Tetszik az illata, az állaga, és mindenekelőtt a hatása – nem agresszív, nagyon gyengéden hat és nem szárítja ki a bőrt.
Bátran ajánlom, nagyon elégedett vagyok :)
Nagyon kellemes szérum retinollal és kollagénnel éjszakára. Összességében szeretem a Medipeel+ márkát. A termék zselés-vizes állagú, alkalmas a retinollal kezdő lányoknak. Már átállok az erősebb koncentrációkra.
Most próbálom először, nagyon meg vagyok vele elégedve, nem irritál, nincs ragacsos érzés. Ajánlom 🤍
Gyengéd és nem irritál, nem szárítja ki a bőrt, inkább gazdag állagú, mint vizes.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.