Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.






Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 46
Nincs változás, elég 2 hónapra
Pár hete használom, még nem láttam semmilyen eredményt, nem ég, nem irritál.
Csalódás, a szérum semmit sem tett a szememnek. :(
Nagyon jó, a roller kellemesen hűsít és segít a szérum jobb és gyorsabb felszívódásában.
Ez a szérum csalódás volt számomra, többet vártam, nem volt wow-effektus, ami annyira nem zavarna, mint az, hogy nagyon csíp, ha a szemembe kerül, szóval nekem biztosan nem való, kár érte.
Nagyon tetszett; tényleg segít csökkenteni a puffadtságot, a sötét karikákat és a finom ráncokat! Biztosan újra fogom használni!
A könnyű formula gyorsan felszívódik és felfrissíti a szemet. A szem alatti bőr feszesebbnek és hidratáltabbnak érződik. Praktikus csomagolás. 🤍
Nagyon jó szérum, könnyen felvihető, kellemes textúrájú és tényleg segít
Nagyon kellemes szemkörnyékápoló szérum könnyű textúrával. Gyorsan felszívódik, jól hidratálja és puhábbá teszi a szemkörnyéki bőrt. Rendszeres használattal a szemkörnyék frissebbnek és ápoltabbnak tűnik. A praktikus applikátor különösen kellemessé teszi a felvitelt.
Sok szemkrémet váltottam, és végül ennél maradtam. A legerősebb Retinal 2-t használom, sőt, még a szemem alá is kenem. Ez a szemkrém reggel mindent táplál, és a Retinal nem szárít. Reggelileg is remekül működik a gyors ébresztéshez. Az applikátor zseniális. Nagyon szépen hűsíti a szemem környékét. A legfontosabb, hogy tényleg eltávolítja a sötét karikákat. Már nincsenek meg. Bármennyire is szeretem ezt a krémet, csak annyit mondok, hogy körülbelül 8 darabom van belőle raktáron. Minden vásárlás mellé jár ez a szemkrém. Az Axis pontosan tudja a dolgát, mint a nővéreink ❤️
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.