Nagyon szeretem!Egy nyugodt illatú babakrémhez tudnám hasonlítani az illatát
Ha felkenem a bőrömre, még intenzív az illata, de aztán szépen elillan.
Hamar beszívódik, főleg az arcomon, a bőröm sokkal puháTöbb információ
HungaryKomolyan mondom, hogy ilyen jó fényvédővel nem találkoztam még.
Jó illata van és nagyon jó krém állaga, ami nem hagy zsíros érzetet a bőrön.
Újra fogom vásárolni.
Kiváló termékEzt az arcápolót első rétegként vettem az esti rutinom előkészítéséhez, vagy utolsó lépésként az arcszérum lezárásához. Krémes állagú, luxus érzetet kelt, de nem nehéz. Mivel nagy üvegben kaTöbb információ
Sötét karika réme😁Harmadik napja használom, de már most észrevehető a változás. Sokkal frissebb tekintettel ébredek és a szemem alatti lilaság is enyhül. Smint alá is tökéletes.
Kiváló tisztítóEzt az arcisztítót az esti rutinomba vettem, hogy a balzsamos olsajos lemosó után használjam, és a véleményem az, hogy az egyik legjobb arctisztítót sikerült megvennem, mert nem csak szépen Több információ