remek terméknagyon jól habzik és nagyon kevés kell belőle, mélyen tisztítja az arcot, valóban tudja azt amit ígér, és hab a tortán, hogy csodálatos illata van. Biztos újra vásárlom
Kedvenc lettEddig mindig egyenként csomagolt szemtapaszokat használtam, gondoltam kipróbálom a tégelyes, több darabos verziót. Nagyon meggyőzött a termék, sokkal jobb, mint a külön csomagolt változatok,Több információ
CsodásAz itteni jó vélemények alapján mertem megrendelni és nagyon örülök neki.
Jobb szeretem az ilyen könnyed állagú krémeket, géleket a melegebb időszakokra és így harminc elmúltával valami fiatTöbb információ
HungaryKomolyan mondom, hogy ilyen jó fényvédővel nem találkoztam még.
Jó illata van és nagyon jó krém állaga, ami nem hagy zsíros érzetet a bőrön.
Újra fogom vásárolni.
Kiváló termékEzt az arcápolót első rétegként vettem az esti rutinom előkészítéséhez, vagy utolsó lépésként az arcszérum lezárásához. Krémes állagú, luxus érzetet kelt, de nem nehéz. Mivel nagy üvegben kaTöbb információ
Kiváló tisztítóEzt az arcisztítót az esti rutinomba vettem, hogy a balzsamos olsajos lemosó után használjam, és a véleményem az, hogy az egyik legjobb arctisztítót sikerült megvennem, mert nem csak szépen Több információ
. Szépen feltelíti és hidratálja a szemkörnyéket. 0.5% Bakuchiolt tartalmaz, így az eredményre várni kell azért (1%-tól igazolt a retinolhoz hasonlító hatása). Jó alternatíva ha nem bírod a reTöbb információ
remek terméknagyon jól habzik és nagyon kevés kell belőle, mélyen tisztítja az arcot, valóban tudja azt amit ígér, és hab a tortán, hogy csodálatos illata van. Biztos újra vásárlom