Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.








Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 38
Nem izgat, nem sért.
Nagyon szeretem, ár értek arányban es szuper, drágább társai között is megállná a helyét.
A krém nagyon kellemes a bőrön, a felső ajak felett és a nevetőráncokon is használom, szépen beszívódik, könnyű, nem irritálja a bőrt, ajánlom.
Könnyű krém. Illatmentes és kellemes állagú. A szemkörnyék szépen hidratált.
Jó és hatékony, és nem tömíti el a pórusokat. Meglepett a tubus mérete. Jól működik smink alatt és nem gyűrődik. Elégedett vagyok vele, de a szem alatti ápolásra a sűrűbb krémeket részesítem előnyben.
Azt kell mondanom, hogy ez a krém egy igazi gyöngyszem, erőteljes formulával! Reggel és este használom a szemkörnyékre. Gyönyörűen táplál, jól beszívódik, és ha irritáció van bárhol az arcomon, akkor ott is használom és egyszerűen működik 😊
Ajándékba kaptam 🎁 Gyönyörű🤩 bőr azonnal hidratált, köszönöm ☺️
Ajándékba kaptam a krémet, és azt kell mondjam, csodálatos. Puha, jól felszívódik, hidratál, nem irritál. 100%-ban ajánlom
100%-ban ajánlom ezt a krémet. Régóta használom és nem tudok rosszat mondani róla. Még az öregedés apróbb jeleire is hat. Gyorsan felszívódik és nem okoz irritációt
Ajándékba kaptam ezt a terméket. Nagyon szép krém, elég sűrű, így este használom, bár nappal is tesztelem kisebb mennyiségben smink alatt. A krém egyszerre hidratál, visszaadja a ragyogást és nyugtatja a szem alatti érzékeny bőrömet. Még nem teszteltem, hogy világosabbá tegye a szem alatti területet, de bizakodó vagyok
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.