Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.

Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 45
Jó szemkörnyékápoló krém. A mennyiség nagy. Nincs erős illata. Jól hidratál, kollagénnel.
Már körülbelül 2 hete használom, és tényleg látok egy kis változást a szememben. Nagyon jó. Úgy hiszem, 4-6 héten belül tökéletes lesz a szemem.
Harmadik napja használom, de már most észrevehető a változás. Sokkal frissebb tekintettel ébredek és a szemem alatti lilaság is enyhül. Smint alá is tökéletes.
Hidratáló, könnyű szemkörnyékápoló krém, amely tökéletes éjszakai használatra intenzívebb összetevőket, például retinolt tartalmazó termékek között. Önmagában nem hoz drámai eredményt.
Egy kellemes szemkörnyékápoló krém megfizethető áron, finom illattal, gazdag, mégis könnyű állaggal, amely valóban hidratál és finom ragyogást hagy maga után!
Nagyon szerettem volna szeretni, de sajnos nem vált be nekem. A csomagolása szép, az állaga szuper, könnyű eloszlatni a bőrön. Van egy minimális, számomra kellemes illata is. Viszont bármilyen óvatosan is kenem fel csípi a szemem és könnyezést is okoz :(. Akinek kicsit érzékenyebb a bőre / szeme annak nem ajánlom.
Nagyszerű szemkörnyékápoló krém, szuper hűsítő, mega-mega hidratáló és simító hatású ❤️
Hűsítő és friss érzetet hagy a szemeken, már az első használattól kezdve hidratál, és gyönyörű fényt hagy maga után, amitől a szemek kipihentnek tűnnek!
Szuper krém
Nagyon ajánlom!
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.