Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.



Vélemények – 3
Még nem próbáltam ki a terméket, pedig csak jókat hallottam róla!!! A csomagolás csodálatos volt, és rengeteg ajándék volt benne😍😍
Ez a szérum rendkívül kellemetlen, kivéve persze, ha jobban szereted az üvegszilánkok érzését az arcodon. A tű kellemetlen felvinni. És tisztán érezni lehet, és ez az érzés egész éjjel tart, minden alkalommal, amikor megfordulsz a párnán. Két használat után a kukában kötött ki.
Nem itt vettem, de szeretnék róla véleményt írni - egy rózsaszín krém/gél, jól tapintható mikrotűkkel. Milyen klassz, a pattanásaim egy vasárnap után eltűntek, ráadásul Dubaiban vettem, ahol meleg van és zsírosodik a bőröm, Csehországba jöttem, és semmi sem változott, ugyanaz, mint korábban, kiütések nélkül, megmaradt. Ki akarok próbálni még 7500-at... azt mondják, létezik a pokol... majd meglátjuk.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.