Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.




Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 96
Egy csoda fantasztikus áron és mennyiségben! Egy igazán csodálatos hidratáló. Már egy használat után láthatóan jobb állapotban van a bőröm. Látom, hogy a ragyogása és a színe is javul. Nem ragad, és kellemes végeredményt ad. SZUPER! Március óta bőkezűen használom, és még a negyed üvegem van!
A kiszerelés mérete lenyűgöző, és maga a termék is. Nem használom minden nap, de hetente 2-3 alkalommal nyúlok hozzá. Ilyenkor krém helyett használom. Zsíros bőrre is alkalmas, a termék egyáltalán nem nehezíti el, sőt, szépen beszívódik.
A termék megfelelő hidratálást biztosít, és a felvitel után kényelmes érzetet hagy maga után a bőrön. A hidratáló hatás azonban meglehetősen enyhe, és nem elég erős a bőröm igényeinek, különösen a szárazabb napokon. Bár jól felszívódik és könnyűnek érződik, nem vettem észre tartós hidratálást vagy a bőrszárazság jelentős javulását. Normál vagy zsíros bőrűeknek jobban működhet, de a mélyebb hidratáláshoz valami táplálóbbat keresnék.
Ez az első alkalom, hogy ezt a szérumot használom, és nagyon elégedett vagyok vele. Nagyon könnyű, gyorsan beszívódik, gyönyörűen hidratál, különösen nyáron nagyon jó. Kombinálom a COSRX csiganyálkahártyás krémmel, a bőröm sima, mint egy babáé. A termék mérete és ára verhetetlen.
Ez az üveg örökké tart, finom illata van, hidratált és sima arcot hagy maga után, gyorsan beszívódik a bőrbe ❤️
Nagyszerű hidratáló szérum, gyorsan beszívódik, előnye a nagy kiszerelés, ami nem fogy el olyan gyorsan
Nem cserélem le, mielőtt a krémem a legjobb nem lesz.
A szérum gyorsan felszívódik és gyönyörűen hidratál. Nagyon hatékony.
Nagyon jól néz ki👌Alig várom, hogy ma este kipróbálhassam☺️ A csomagolás nagyon profi: karton, spatula, celofán és csak aztán a tégely. Első pillantásra 5 darab!!
Jól használható ulrahagos kezeléshez.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.