remek terméknagyon jól habzik és nagyon kevés kell belőle, mélyen tisztítja az arcot, valóban tudja azt amit ígér, és hab a tortán, hogy csodálatos illata van. Biztos újra vásárlom
Nagyon szeretem!Egy nyugodt illatú babakrémhez tudnám hasonlítani az illatát
Ha felkenem a bőrömre, még intenzív az illata, de aztán szépen elillan.
Hamar beszívódik, főleg az arcomon, a bőröm sokkal puháTöbb információ
Kiváló termékEzt az arcápolót első rétegként vettem az esti rutinom előkészítéséhez, vagy utolsó lépésként az arcszérum lezárásához. Krémes állagú, luxus érzetet kelt, de nem nehéz. Mivel nagy üvegben kaTöbb információ
Sötét karika réme😁Harmadik napja használom, de már most észrevehető a változás. Sokkal frissebb tekintettel ébredek és a szemem alatti lilaság is enyhül. Smint alá is tökéletes.
. Szépen feltelíti és hidratálja a szemkörnyéket. 0.5% Bakuchiolt tartalmaz, így az eredményre várni kell azért (1%-tól igazolt a retinolhoz hasonlító hatása). Jó alternatíva ha nem bírod a reTöbb információ
remek terméknagyon jól habzik és nagyon kevés kell belőle, mélyen tisztítja az arcot, valóban tudja azt amit ígér, és hab a tortán, hogy csodálatos illata van. Biztos újra vásárlom