kezdő retinolKezdő retinol használó vagyok, az üzletben ajánlották. Jelenleg hetente 1x használom. Nem okozott semmilyen pronlémát. Most el fogom kezdeni a 60+os anyukámon is használni, mert szerintem csTöbb információ
Nagyon szeretem!Egy nyugodt illatú babakrémhez tudnám hasonlítani az illatát
Ha felkenem a bőrömre, még intenzív az illata, de aztán szépen elillan.
Hamar beszívódik, főleg az arcomon, a bőröm sokkal puháTöbb információ
Mindig visszatérek hozzáMár a 3. üveg is üres. A 2. és 3. üveg között próbáltam más hasonló állagú krémet is (csak az ár miatt) de az nem ért fel ahhoz a hatáshoz, amit ez a kombucha krém nyújt. 75 g krém nekem regTöbb információ
Hmm nem is tudomNem tudom ,hogy tetszik vagy nem. Jó mert kisebb mint az átlagos szemtapaszok de nekem azért picit ez is csúszik. Olyan nagyon nem hidratál így ha valakinek nagyon száraz a szem alatti terülTöbb információ
KiválóNagyon kellemes krém, párom is szeretni használni. Kicsi elég belőle, így sokáig elég a tubus tartalma. Az illata nagyon kellemes de számomra épp nem zavaró még.
Korea is living in 2050Imádom! Ez a formula valami elképesztő, az illata, a látványa… Alig várom hogy mindennap használhassam. Este használom lefekvés előtt, nagyon jól hidratál, reggel kisimultan ébredek.