remek terméknagyon jól habzik és nagyon kevés kell belőle, mélyen tisztítja az arcot, valóban tudja azt amit ígér, és hab a tortán, hogy csodálatos illata van. Biztos újra vásárlom
CsodásAz itteni jó vélemények alapján mertem megrendelni és nagyon örülök neki.
Jobb szeretem az ilyen könnyed állagú krémeket, géleket a melegebb időszakokra és így harminc elmúltával valami fiatTöbb információ
Kiváló termékEzt az arcápolót első rétegként vettem az esti rutinom előkészítéséhez, vagy utolsó lépésként az arcszérum lezárásához. Krémes állagú, luxus érzetet kelt, de nem nehéz. Mivel nagy üvegben kaTöbb információ
Hasznos Eddig nem igazán váltak be a hasonló spot kezelők, de ez nagyon jó és tényleg használ. Este felteszem a problémás részre és másnapra láthatóan javul. Abszolút megéri és csak ajánlani tudom.
. Szépen feltelíti és hidratálja a szemkörnyéket. 0.5% Bakuchiolt tartalmaz, így az eredményre várni kell azért (1%-tól igazolt a retinolhoz hasonlító hatása). Jó alternatíva ha nem bírod a reTöbb információ
Szuper tisztítóNagyon elégedett vagyok vele, nem szárít, nem feszül használat után a bőröm. A mentolos illatától először kicsit megijedtem, de egyáltalán nem irritálja a rosaceámat.
remek terméknagyon jól habzik és nagyon kevés kell belőle, mélyen tisztítja az arcot, valóban tudja azt amit ígér, és hab a tortán, hogy csodálatos illata van. Biztos újra vásárlom